Müsiad Kırşehir Şube Başkanı Ömer Ali Öz, Ak Parti”den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Grand Hotel Terme’de düzenlediğı kahvaltılı basın toplantısıyla Ak Parti’den aday adaylığını açıklayan Müsiad Kırşehir Şube Başkanı Ömer Ali Öz, Şehrimizin sorunlarıyla ilgili reçeteyi çok önceden hazırladık.

İSTİHDAM VE ÜRETİM SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ”

Milletvekili olması halinde şehrin sorunlarıyla ilgili reçeteyi önceden hazırladıklarına işaret eden Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ömer Ali Öz, “Ak Parti’den milletvekilliģi aday adaylığı çalışmalarımıza start vermek için burada toplanmış bulunuyoruz. İnşallah ülkemiz ve şehrimize hayırlara vesile olur. Şehrimizin sorunlarıyla ilgili reçeteyi çok önceden hazırladık. Şehrimizin üretim ve istihdam gibi sorunlarını bir an önce çözmeyi planlıyoruz” dedi.

“PROJELERLE GÜNDEME GELECEĞİZ”

Kırşehir’in sorunlarının çözümü konusunda şahin yüzlü olacaklarına dikkat çeken Ak Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Ömer Ali Öz, ” Birlik ve beraberliği kendimize şiar edindik. Milletvekili seçilmem halinde şehrimizin sanayi ve tarımsal üretim sorununun çözülmesi için elimden gelen çabayı göstereceğim. İddia ediyorum bu göreve seçilmem halinde projelerle gündeme geleceğim. Seçilmem halinde hep beraber toplanarak süreçleri istişare edeceğiz. İstişareden kaçmayacağız. Birlikte yürüyerek sorunların çözüleceğine inanıyorum. Bilgi ve donanımla şehrimize hizmet etmek için bu göreve talip oldum. Ben aday olursam bir milletvekili almak için değil, 2-0 alabilmek için çaba sarf edeceğim. Bu memlekete borcumuz var. Bu şehrin dertlisiyim. Şahin yüzlü olmak istiyorum. Saçlarımı ağartmak, hizmet getirmek istiyoruz. Biz buna talibiz” diye konuştu.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir