Kırşehir’in sevilen ismi Veteriner Odası Başkanı Mehmet Taşdemir, AK Parti’den Milletvekili A.adayı oldu. Taşdemir yaptığı açıklama Kırşehir’de büyük bir değişim ve dönüşüm gerçekleştirmek için aday adayı oldum. Kırşehir’de birlik ve beraberlik içinde hep birlikte ortak akılla hizmet için bu şehri yönetmeye talibim. 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlerin Ülkemize , Milletimize hayırlı olsun.

MEHMET TAŞDEMIR KİMDİR?

17,02.1983 yılında Kırşehir/Merke1 Çayağzı köyünde doğdu. İlk ve ortaokulu Cumhuriyet İlköğretim Okulu ‘nda ( 1997), liseyi Kırşehir Lisesi ‘nde okudu (2000) , Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesinden 2005 yılında yüksek lisans düzeyinde mezun oldu.

Evli ve İki çocuk babasıdır, Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

İŞ HAYATI

2003 yılında Kırşehir merkez ‘de kendisinc ait olan klinikte serbest veteriner hekim olarak çalışma hayatına başladı. Kırşehir ‘in 252 köyüne, merkezinc bağlı belde ve İlçelerinde 18 yıldır serbest veteriner hekim olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Meslek hayatı süresince yurt İçi ve yurt dişl dahil olmak üzerc Otuzdan fazla mesleki eğitimlere katıldı.

GÖREV ALDIĞI MESLEK ODALARI VE FAALİYETLERİ

 2010 yılında Kırşehir Veteriner Hekimler Odası yönelimine katıldı ve oda sekreterliği görevini yürüttü.

0 2014-2016 ve 2016-2018 yıllan arasında İki dönem Kırşehir

Veteriner Hekimler Odası ‘nın başkanlık görevini yürüttü  2016 yılında Tirsim AŞ. ‘nin yeminli experliğini kazandı. Halen görevine devam etmektedir.

•      2020 yılında Kırşehir ‘de altıyüz üyesi olan Kasaplar Lokantacılar ve Pastacılar Odası Unda yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

•      2022 yılında yapılan seçimde Kırşehir Veteriner Hekimler Odası “na başkan olarak tekrar seçildi.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir